Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Home » Kerio User Forums » Kerio Connect » SMTP zabezpečené a ssl (SMTP zabezpečené a ssl)
  •  
vmilan

Send a private message to this user
Zdavím

mám problém s nastavením zabezpečeného odesílání zpráv, nově nastavuji SMTP server přes zabezpečené připojení port 465, mám nastavené jméno a heslo pro připojení, ale nevím zda mám v pořádku sssl certifkát, výpis chového hlášení je níže

Recipient: <vilimekmilan<_at_>volny.cz>, Result: failed, Status: 4.4.2 No greeting from remote host, Remote-Host: smtp.unartel.cz

Můžete mi prosím poradit, zda je to chyba se ssl nebo mám hledat někde jinde ?
  •  
Pavel Dobry (Kerio)

Na smtp.unartel.cz port 25 nic neposlouchá, tudíž logicky spojení nelze navázat.

$ telnet smtp.unartel.cz 25
Trying 5.104.16.254...
telnet: connect to address 5.104.16.254: Connection refused
telnet: Unable to connect to remote host
  •  
vmilan

ale nastavuji smtp.unartel.cz na port 465, to musí být zpřístupněn i port 25 ?
Pokud nastavuji klienta v sítí a u outlooku nastavuji vzdálený smtop server přímo ( smtp.unartel.cz port 465) tak se připojím a zprávy odesílám, pokud jedu přes KERIO CONNECT hlásí to výše uvedenou chybu.
  •  
Pavel Dobry (Kerio)

•  
vmilan

Server odchozí pošty nastavuji

ve volbě SMTP doručování

vyplním SMTP smtp.unartel.cz
port 465
nadřazený server vyžaduje ověření ANO
uživatel
hesl0
ověření SMTP příkaz AUTH
  •  
Pavel Dobry (Kerio)

Na nadřazený SMTP server je možné doručovat pouze přes SMTP (TCP 25 nebo TCP 587 SMTP Submisssion). SMTPS na portu 465 server nepodporuje pro odesílání odchozí pošty. Samotný port 465 je již používá pouze z historických důvodů a jeho použití není v souladu se standardy RFC. Zabezpečené spojení se realizuje přimo v SMTP příkazem STARTTLS.
Previous Topic: Bug: LDAP access
Next Topic: Kerio Connect Webmail and s/Mime
Goto Forum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Current Time: Sat Jul 22 10:53:07 CEST 2017

Total time taken to generate the page: 0.00456 seconds
.:: Contact :: Home ::.